Bliss - Kasy Fiskalne od 1991 roku

O nas

Firma “Bliss” – Jacek Staruch powstała w roku 1991 w Rawie Mazowieckiej. Pierwsza siedzibia znajdowała się na placu Wolności 11. Od startu specjalizowaliśmy się w branży RTV, a z biegiem czasu stawialiśmy sobie poprzeczkę coraz wyżej wkraczając w rynek urządzeń fiskalnych, profesjonalnych instalacji antenowych oraz tworzyliśmy do dzisiaj działający profesjonalny serwis sprzętu elektronicznego. W swojej pracy kierowaliśmy się zawsze hasłem “Najdroższy jest Klient” dostarczając usługi i towary naszym pierwszym Odbiorcom. Dzięki rzetelnemu i profesjonalnemu podejściu do Klienta bardzo energicznie rozwijaliśmy swój biznes i robimy to do dnia dzisiejszego ciesząc się ogromnym zaufaniem Konsumentów oraz naszych Parnerów.

 

Z dumą tworzyliśmy polski rynek telewizji satelitarnych dystrybuując telewizję FILMNET. Stanowimy elitarne grono pierwszych w kraju 300 partnerów Canal+. Dekodery Canal+ z powodzeniem sprzedawaliśmy na naszym rynku. Wraz z dystrybucją wyspecjalizowaliśmy się profesjonalnym montażu systemów satelitarnych. Nasze instalacje z lat 1995-2000 służą nadal wielu Użytkownikom co świadczy o jakości naszych usług, która do dziś stoi na najwyższym poziomie.

 

Na przełomie lat 1997/1998 rozpoczeliśmy sprzedaż, montaż oraz serwis kas fiskalnych. Jako jedni z pierwszych w Polsce sprzedawaliśmy urządzenia firmy Apollo,Casio oraz Samsung. Starając się spełniać oczekiwania Klientów wybieraliśmy jedynie markowe rozwiązania, które dawaly Przedsiębiorcom gwarancje jakości. Dzięki profesjonalnie wyspecjalizowanej kadrze z powodzeniem prowadziliśmy setki szkoleń indywidualnych oraz grupowych z zakresu obsługi urządzeń fiskalnych.

 

W latach 1998/2000 rozpoczeliśmy swoją podróż za trendami w branży IT sprzedając sprzęt komputerowy. Dbając o obsługę techniczną sprzedawanego sprzętu równolegle prowadziliśmy serwis rozwiązując najbardziej zawiłe problemy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu serwis działa do dziś będąc jednym z najlepiej wyspecjalizowanych na naszym lokalnym rynku. Od początku stawaliśmy na wysokości zadania tworząć projekty w branży IT, które spełniały oczekiwania najbardziej wymagających.

 

Nasz praca i profesjonalne podejście zostały docenione wielokrotnie przez naszych Partnerów, z którymi podpisaliśmy umowy partnerskie.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem m.in. takich firm jak: AB S.A., NC + , Posnet, Datecs, Elzab, Casio, Alsen,Komputronik.

 

Korzystając z nabytego doświadczenia “Bliss” działa prężnie do dnia dzisiejszego kontynuując tradycje naszej marki. Na dzień dzisiejszy jesteśmy ekspertami w branży Kas Fiskalnych, Systemów Satelitarnych oraz Sprzętu Elektronicznego.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !